ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد پارس گیم کاملا محفوظ می باشد

5 تا از بدترین بازی های Xbox One در سال 2017

5 تا از بدترین بازی های Xbox One  در سال 2017
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/04/22 0 نظر

تا به حال بازی هایی که برای کنسول بازی Xbox One منتشر شده است بسیار با کیفیت و جذاب بوده اند ولی بعضی از شرکت ها برای این کنسول بازی اقدام به ساخت بازی کرده اند که بعد از انتشار بازی به بدترین بازی های Xbox One تبدیل شدند. در این مقاله به 5 تا از بدترین بازی های Xbox One میپردازیم.

محدودیتی برای برخی از عنوان های Xbox One بود که به اندازه کافی موفق نبودند که بعضی از بدترین بازی های سال 2017 را درتشکیل دادند. با عرض پوزش از بازی های زیر و توسعه دهندگان آنها اما چرا همه ما این لیست از بدترین بازی های ایکس باکس در سال 2017 را از انتقادات سازنده و خیرخواهانه نمی بینیم؟

 

5- Firefighters-The Simulation

قبول کنید، همیشه می خواستید یک آتش نشان باشید. چه راه بهتری برای دیدن این که رویا به حقیقت پیوسته است با تجربه ی این شغل خوب  نسبت به Firefighters - The Sim است. خوب، بگذارید به شما بگویم، تعدادی از چیزهایی هستند که بهتر است از صرف یک دقیقه از زندگی خود با این "بازی" است. این چیزی نیست  به واقع  به غیر از یک بی نظمی بزرگ  و گیم پلی تکراری، بسیار غیرواقعی و غلط و اشکالات متعددی که در حال حاضر وجود دارد، اگر قصد خرید بازی Xbox One دارید این بازی رؤیای خود را از اینکه مایل به تبدیل شدن به یک آتش نشان است، به سرعت مورد انتقاد قرار می دهد.

 

Firefighters-The Simulation

 

4- Tango Fiesta

خرید بازی Xbox One در ژانر شوتری خیلی جذاب است ولی تیراندازی دوقلوها خوب است. سطوحی به صورت تصادفی تولید می شود عالی است. یک تن از خطوط صوتی سرگرم کننده درخشان است. مشکلی که تانگو فیستا در اجرای آن با ان درگیراست: اجرای فقیر و ضعیف. پر از مشکلات، سقوط بازی و AI خفیف، تانگو فیستا هرگز به شما اجازه نمی دهد که حتی در کوتاه مدت  از آن لذت ببرید. تصاویری نیز عالی نیستند و به طور کل منفی ها به مراتب بیشتر از مثبت ها هستند.

 

Tango Fiesta

 

3- Friday The 13th

اگر قصد خرید بازی Xbox One دارید به شما پیشنهاد میکنم یک باز بازی ترسناک بازی کنید ولی اگر یک بازی در این لیست وجود داشته باشد که قبل از راه اندازی آن مقدار زیادی  سود به دست آورد، Friday the 13th است. خطاهای سرور، مسائل ارتباط گسترده و عدم وجود افراد در بازی چند نفره آنلاین. و این یک شرم عظیم است. اما پس از آن، شاید یک نگاهی به تصاویری داشته باشیم تا ما بتوانیم فقط آنچه را که انتظار داریم، بفهمیم.

 

Friday The 13th

 

2- ACA NEOGEO Sengoku

برای چند ماه گذشته، مجموعه ای از نامهای Neo Geo به ایکس باکس One وارد شده است، کتابخانه ACA NEOGEO چیزی برای همه ارائه میدهد. متاسفانه، این هجوم بازی ها نشان از ورود ACA NEOGEO Sengoku، یک جنگنده از دهه 1990 بود ... و به آرامی می خواهیم آن  در آنجا بماند. با استفاده از تصاویر و مکانیک هایی که از نظر ترسناکی پیرتر شده اند، بعضی از گیم پلی های تکراری که در عناوین Neo یافت می شوند و گزینه ای برای تعویض شخصیت است که واقعا درد را تبدیل به احساس می کند، Sengoku از بدترین اضافات یکپارچه سازی است که راه خود را با ایکس باکس یکی کرده است و خرید بازی Xbox One با کیفیت پایین را به شما توصیه نمیکنم.

 

ACA NEOGEO Sengoku

 

1- Doodle God

در آینده ای از صحنه موبایل، شاید ما باید بدانیم که چه چیزی را باید با افزودن حافظه خداوند در Xbox One انتظار داشته باشیم ... اما شاید ما امیدوار بودیم که تیم توسعه Joybits سیستم کنترلی را ایجاد کند که شگفتی در کنسول ایجاد کند. یا محاکمه و خطای حل پازل را قطع کند. یا شاید آنها می توانستند قیمت را به چیزی کمی معقول تر برسانند ... .

 

Doodle God

 

 

 

 

 

 

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 0

آخرین محصولات

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین محصولات و اخبار با خبر شوید