ثبت نام شما با موفقیت انجام شد

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد پارس گیم کاملا محفوظ می باشد

چرا PS4 خدای بازی ها شد ؟

چرا PS4 خدای بازی ها شد ؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1397/05/07 0 نظر

PS4 با تقریبا 80 میلیون دستگاه فروخته شده، به راحتی در سال جاری از PS3 و Xbox 360 پیشی می گیرد و حتی می تواند فروش 100 میلیون دستگاه را پشت سر بگذارد ، که پیش از این فقط سه کنسول خانگی این عدد را نصیب خود کرده بودند.

با توجه به آخرین شایعات، همچنان در این نسل ، PS4 بیش از دو برابر Xbox One فروش داشته است. آخرین نسخه انحصاری، God of War به خوبی فروش می کند ولی فروش مدل های  PS4 Pro در حال حاضر کم تر است.

آخرین چیزی که سونی می خواهد انجام دهد شروع به بحث در مورد نسل بعدی کنسولش است. با این حال، ظاهرا آنچه جان کادرا، رئیس بخش تعاملی سرگرمی سونی در هنگام تماس با سرمایه گذاران، در برابر هرج و مرج  Takashi Mochizukiوال استریت ژورنال می گوید:

PS4 وارد مرحله نهایی چرخه زندگی خود می شود که تاثیر منفی بر واحد دارد، اما درآمد خدمات عضویت و غیره باید برخی از آن ها را کاهش دهد. با این حال، اگر شما اخیرا  PS4 یا PS4 Pro خریده اید، نترسید؛ هنوزمی توانید در آن ها وقتتان را بگذرانید. ممکن است PS5 پس از PS4 به مدت هشت سال عمر، در مقایسه با هفت سال PS3 و شش سال PS2   تا ماه نوامبر  2021 معرفی شود.همانطور که PS4 ، بر خلاف پیشینیانش، به روز رسانی Mid-Generation را داشت، غافل از آن نبود که طول عمر کنسول معمولی از بین رفته و پیشرفت کرده باشد.

نظرات

captcha Refresh

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

آخرین محصولات

محصولات مرتبط

با عضویت در خبرنامه ما می توانید از آخرین محصولات و اخبار با خبر شوید